Ile lat mają dzieci wychowywane przez homoseksualistów? Odpowiedź na to pytanie od wielu lat interesuje wszystkich.

Zwolennicy partnerstwa osób tej samej płci twierdzą, że dzieci nie dbają o to, czy mają ojca i matkę, czy też wychowują je dwaj mężczyźni (lub dwie kobiety). Profamily i organizacje religijne, a także wielu psychologów w pełnym krzyku, że dorastał w atmosferze relacji homoseksualnych dzieci będą traumę domyślnie są wadliwe w ich życiu. Czytaj więcej o „W jaki sposób dorosłe dzieci, których rodzice mają związki tej samej płci, różnią się?”